kynologická organizace Havířov-Bludovice kynologická organizace Havířov-Bludovice kynologická organizace Havířov-Bludovice kynologická organizace Havířov-Bludovice
 základní kynologická organizace č.038 Havířov-Bludovice

Úspěchy členů ZKO

Stopařský závod Zoltána Bedesce 10/2017

Karviná

1.Místo…Denisa Kajzarová/Agrias Kasidera Silesia

Kategorie ZM

 

ZKO RYCHVALD-Závody 10.9.2017

Kategorie ZZO:

 

 

1.Místo…Denisa Kajzarová/Agrias Kasidera Silesia(58b)

STOPAŘSKÝ ZÁVOD-ZOLTÁNA BEDESCE

Karviná-15.10.2016

denisa-zmmirek-zvv1honza-ipo3

Kategorie ZM:

1.Místo…Denisa Kajzarová/Agrias Kasidera Silesia

Kategorie ZVV1:

1.Místo…Mirek Tekenös/Spear Gard Bohemia

Kategorie IPO3:

1.Místo…Jan Vician/Art

Srdečné gratulace vítězům!!!

 

ZÁVOD V POSLUŠNOSTI..Rychvald…9.10.2016

Kategorie ZZO1

1.Místo  Mirek Tekenös/Spear Gard Bohemia…97b

dscn3621

Srdečná gratulace !!!

 

HAVÍŘOVSKÝ POHÁR 28.9.2016

Kategorie ZZO1

1.Místo…Mirek Tekenös/Spear Gard Bohemia   93b

+Nejlepší poslušnost závodu

dscn3618dscn3586

HORNOSUŠSKÝ ZÁVOD-31.10.2015

KATEGORIE ZZO:

1.MÍSTO…GABRIELA DRÁBIKOVÁ(Arielle Drábikův Ranč/Dobrman)57b

IMG_20151101_161729

 

BLAHOPŘEJEME!!!

 

STOPAŘSKÝ ZÁVOD ZOLTANA BEDESCE-18.10.2015

KATEGORIE ZVV1:

2.MÍSTO…MARTINA KLÍMKOVÁ(BOXER/Robin)73/82b

IMG_4243

KATEGORIE IPO3:

3.MÍSTO…JAN VICIAN(NO/Art)84b

12207625_1084815291558813_1215666714_n

 

GRATULUJEME!!!

HAVÍŘOVSKÝ POHÁR-28.9.2015

Kategorie ZZO:

1.MÍSTO…GABRIELA DRÁBIKOVÁ(Arielle Drábikův ranč)58b

IMG_20151101_161729

 

Kategorie ZVV1:

2.MÍSTO…MARTINA KLÍMKOVÁ(Robin)91b

KATEŘINA BOHÁČOVÁ(Ábel od Devíti vrb)88b

3.MÍSTO…JAN VICIAN(Art)92b

MARTIN NEDOJEDLÝ(Rendy Danaro)74b

P9284997[1]

Kategorie IPO3:

1.MÍSTO…PETR OŽANA(Connor Bohemia Atevy)86/91

2.MÍSTO…STANISLAV KASAJ(Zyr Hartis Bohemia)71/79b

3.MÍSTO…JIŘÍ OBOZNĚNKO(Tara z Hückelovy vily)69/84b

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ ZÁVODU:

PETR OŽANA a Connor Bohemia Atevy

P9285017[1]

BLAHOPŘEJEME VŠEM VÍTĚZŮM!!!

 

 

AUSTRALSKÉ MISTROVSTVÍ ZVV1-27.6.2015

1.MÍSTO…JAREK LEŠŇANSKÝ(BAX)

DSCF0088

 

BLAHOPŘEJEME!!!

 

ZÁVODY ŠENOV-20.6.2015

KATEGORIE IPO3

PETR OŽANA …NEJLEPŠÍ  OBRANA(93b)/Connor Bohemia Atevy

SONY DSC

FOTKY ZE ZÁVODU

http://zkosenov.rajce.idnes.cz/SENOVSKY_POHAR_2015_P-IPO3%2CO-IPO3%2CZVV1/

 

 

ZÁVOD O POHÁR KARVINÉ-6.6.2015

KATEGORIE  ZM

3.MÍSTO…MIREK TEKENÖS(NO  SPEAR)

P_20150606_134530[1]

KATEGORIE  IPO1

1.MÍSTO…JIŘÍ OBOZNĚNKO(BOM TARA)

2.MÍSTO…JENDA VICIAN(NO ART)

P_20150606_134942[1]

VELIKÁ GRATULACE

A DĚKUJEME ZA VAŠI PREZENTACI NAŠÍ ORGANIZACE…

 

 

STOPAŘSKÝ ZÁVOD KARVINÁ-19.10.2014

P1130296

http://blueflame.rajce.idnes.cz/Stoparsky_zavod_Karvina-19.10.2014/

KATEGORIE IPO3-Stopa

4.Místo-Jan Vician(57b)  z celkového počtu 9 závodníků….

 

HORNOSUŠSKÝ POHÁR-18.10.2014

http://blueflame.rajce.idnes.cz/HORNOSUSSKY_POHAR-18.10.2014/

KATEGORIE ZVV1-Dvojice

1.Místo-Martina Klímková(Boxer Robin)  88b

Martina Broskevičová(BOM Zak)  97b(ZKO Horní Suchá)  Celkem  185b

P1130265

 

2.Místo-Jaroslav Lešňanský(Staford Bax)  92b

Pavla Marková(NO Gerry)    80b  Celkem  172b

P1130196P1130029   

KATEGORIE IPO1

1.Místo-Ing.Stanislav Kasaj(NO Zyr)   (93/86)   Celkem 179b

2.Místo-Jan Vician(NO Art)    (84/85)   Celkem  169b

P1130144P1130131

 

 

ZÁVOD O POHÁR MĚSTA KARVINÉ 11.10.2014

http://blueflame.rajce.idnes.cz/ZAVOD_O_POHAR_MESTA_KARVINE-11.10.2014/

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

KATEGORIE ZM

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2.MÍSTO-MARTINA KLÍMKOVÁ(BOXER ROBIN)-46/41(87b)

3.MÍSTO-MIREK TEKENÖS(NO SPEAR)-42/43(85b)

KATEGORIE IPO 1

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2.MÍSTO-JAN VICIAN(NO ART)-69/80(149b)

3.MÍSTO-PAVLA MARKOVÁ(NO GERRY)-67/80(147b)

P1120956

 

HAVÍŘOVSKÝ POHÁR 27.9.2014

IMG_4812[1]IMG_4791[1]

VLADIMÍR KOŠŤÁL:

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ POHÁRU+NEJLEPŠÍ OBRANA(98B)-IPO 3

JAN VICIAN+PETR FLEŠÁR

2.MÍSTO V KATEGORII ZVV 1-DVOJICE

 

M ČR-IPO –CHANOVICE….27-29.6.2014

VLADIMÍR KOŠŤÁL-BOM  90/87/89-266 b     24.místo

DSC_0599[1]

ŠENOVSKÝ POHÁR-14.6.2014

Kategorie dvojic ZVV 1-Poslušnost +obrana

Jenda Vician a Jiří Obozněnko-P 97/O 91   2.Místo-celkem 188 b

Martina Klímková a Lucie Appelová-P 93/O 89  6.Místo-celkem 182b

IMG_4869[1]

VZ na M ČR IPO-TŘINEC-3.5.2014

VLADIMÍR KOŠŤÁL -BOM(Cameron Bohemia Atevy)-4.místo

P1120279[1]

VZ mládeže-Havířov-Bludovice-26.4.2014

Karolína Ohřálová-BOM(Enya Extra Temperament)-kat. IPO 3

2.místo a kvalifikace na M ČR Mládeže

P1110874[1]

BULL poslušňák-Ostrava-19.4.2014

Jaroslav Lešňanský-Bugss-2.místo

DSC_0078[1]

BESKYDSKÝ STOPAŘSKÝ SPECIÁL-Frýdlant n. Ostravicí-12.4.2014

Mgr.Michaela Ohřálová Dis-NO(Charrisma Faustus Moravia)-kat.ZPS 1-2.místo

???????????????????????????????

M ČR stopařů IPO -FH-České Budějovice-3.11.2013

Vladimír Košťál -BOM(Lily z Huckelovy vily)-14.místo 90/89b

171[1]

Mistrovství  mládeže a juniorů stopařů MSKS –Stará Ves u Rýmařova-26.-27.10.2013

Karolína Ohřálová-kat.ZVV 1 -NO(Charrisma Faustus Moravia)-3.místo 90b

Karolína Ohřálová-kat.FPr 2-NO(Charrisma Faustus Moravia)-1.místo  90 b

Celkový vítěz Mistrovství

P1620057[1]

STOPAŘSKÝ ZÁVOD KOVONA KARVINÁ-19.10.2013

Kat.ZVV 1-Martina Klímková-3.místo 80/90b

P1100558

Hornosušský závod-Horní Suchá-12.10.2013

Kat.IPO 1-1.místo-Petr Ožana

2.místo-Jiří Obozněnko

3.místo-Pavel Mészáros

Kat. ZVV 1-1.místo-Jarek Lešňanský

M-ČR mládeže a juniorů stopařů kaplice-12.-13.10.2013

Karolína Ohřálová-NO(Ruby)-4.místo

kat.ZPS 1-93b

kat.FPr 3-84b

1396001_10200895683700820_927700328_n[2]

Závod o Pohár města Karviné-5.10.2013

Kat.ZVV 1-Jan Vician-1.místo

Kat.IPO 1-Jiří Obozněnko-1.místo

Kat.ZM-Martina Klímková-2.místo

S1040073

VZ na M ČR mládeže a juniorů stopařů dle FPr 3-14.9.2013-Suchdol n.Odrou

Karolína Ohřálová-NO(Ruby)-3.místo-89b

DSCN3039[1]

Kontaktujte nás

Český kynologický svaz,
základní kynologická organizace č.038 Havířov-Bludovice

Kontaktní osoba
Vladimír Koštál 
tel.: +420 602 930 487
e-mail: assiry@volny.cz

Prostřední Bludovice 96
739 37  Horní Bludovice